درباره ما

درباره ما

فاند گادفادِر با کارگروه منظومۀ شمسی و فاند منظومۀ شمسی، با پروژۀ منظومه شمسی از سال 1820 میلادی توسط نظام بانکداری جهانی طرح ریزی شده است. مواردی را برای شناخت درست از این پروژ جهانی، در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این کار گروه ابتدا با سرمایه اولیه بسیار کم و قرارگرفتن در ترید مالی امروزه به ثروتی عظیم دست یافته است که در این راستا هلدینگ‌ها و تریدینگ‌های مالی زیادی این کارگروه را یاری نمودند که لازم است از کلیه این عزیزان در سرتاسر جهان قدردانی گردد که توانستند با راهنمائی و مشاوره خطاهای اجرائی این پروژه را به حداقل برسانند و در این راستا مشاوران بانکی و حقوقی درطی این سالیان زیاد نقش ارزنده‌ای در تحقق اهداف این کارگروه و پروژه آن داشته‌اند. این مجموعه تصمیم گرفت برای حفاظت از پروژۀ خود از پروتکل‌های امنیتی مختلفِ سراسر دنیا استفاده کند، برخی از این پروتکل‌های امنیتی به شرح زیر می‌باشد:

انتخاب بانک‌های خاص به‌عنوان بانک‌های عامل انتقال‌دهندۀ پول که به سرور و اکانت متصل به سرور بانک متصل باشند تا عمل انتقال منابع مالی به‌ راحتی صورت پذیرد.

روش‌های اجرائی فاند در زمینۀ انتقالات ارزی به روش‌های زیر می‌باشد:

FX4

IP – IP

SPP

IP/ID

SWIFT

NET SWIFT

SWIFT WIRE

KTT

در اختیار گرفتن ترمینال‌ها و سرورهای متعدد و زیر شاخه‌های مرتبط به آن:

در این راستا شرکت‌های بزرگی ما را یاری نموده و سرور و ترمینال‌های فرعی و اصلی زیادی را دراختیار ما قرار دادند، جمع آوری منابع مالی بزرگ حاصل از سودهای مازاد از فعالیت‌های تجاری بزرگ

تهیه باند و پهنا، اتصال ترمینال‌ها به سرورها در کشورهای پنج قاره.

همکاری با چهار بانک جهانی و دو بانک عامل که به عنوان مخزن اصلی نگهداری طلا استفاده می‌گردند. لازم به ذکر است : در مواقع نیاز، این پشتوانه طلا در هنگام انتقال به روش سوئیفت تبدیل به منابع ارزی خواهد شد.

عقد قرارداد با شرکت‌های واقعی بین‌المللی به عنوان رخ این مجموعه برای راهبرد اهداف تعریف شده این کارگروه.

همکاری با واتیکان و موسسات خیریه بین‌المللی.

ساماندهی و برنامه‌ریزی سرمایه های این مجموعه در بانک‌های جهانی و پرایم دنیا به نام منظومه شمسی درسرورهای مورد استفاده این مجموعه برنامه ریزی و کدگزاری شده و کدهای محافظتی ویژه به صورت اعداد و حروف نمایان می‌شود. با توجه به اینکه فاند یک واحد حقوقی ثبت شده نبوده و جنبه خصوصی داشته و بانک‌ها تمایلی به کار کردن با فاندها را ندارند و نگران بلعیده شدن توسط فاندها هستند برای همین فاندها مجبورند از کمپانی‌های رخ که قاعدتا تراز مالی بالایی نداشته، استفاده کنند واین کمپانی‌ها فقط به عنوان نمایندگان فاند در ترمینال یا کانال های انتقال منابع مالی در قراردادها از آنها استفاده می‌شوند.

این مجموعه با سیستم هکر حرفه‌ای دنیا آشنا می‌باشد و در تمام مراحل برای حفاظت از منابع مالی خود تدابیر و روش‌های امنیتی کافی در نظر گرفته است.

تمام کمپانی‌هایی که به عنوان نمایندگان فاند با بانک‌ها یا کمپانی‌های دیگر، که از این پس “سِندِر” نامیده می‌شوند، در عمل انتقال پول صاحب اکانت و سرور نبوده و کلیه انتقالات ارزی از طریق منابع مالی فاند حاصل از ترید 78 کمپانی زیر مجموعه فاند می‌باشد و به هیچ عنوان کمپانی‌های درج شده در قراردادها هیچگونه ذینفع مالی نبوده و نقشی در ارتباط با آفیسرها ، بانک‌ها ، روش‌های انتقال و اعلام نظر در قراردادها و انتقال ارز ندارند. نمایندگان و کمپانی ها دردوره‌ها و فصول مختلف متغیر و تغییر پذیر می‌باشند.

اهداف این کار گروه:

1: انجام کلیه پروژه‌های بشر دوستانه در سراسر دنیا.

سرمایه گزاری در کلیه پروژه های عمرانی و زیر بنایی کشورهای جهان سوم و کشورهای در حال توسعه..2

3: قراردادن سرمایه به عنوان وام در اختیار کشورهای جهان سوم و یا مشارکت در پروژه‌های راهبردی آن‌ها.

  1. سرمایه گذاری بر روی کلیه پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی و پرورشی.

5.سرمایه گذاری بر روی منابع و ذخایر ملی در سراسر دنیا.

سرمایه گذاری بر روی پروژه‌های هوا فضا. 6.

ایجاد بانک‌های پرنده در سرتاسر جهان برای جذب و انتقال منابع مالی نقد. 7.

ترویج صلح جهانی. .8

فاند گاد فادِر به علت آنکه قسمت اعظم سرمایه خود را به صورت اکانت‌های طلا در اختیار دارد، بیشتر داکیومنت ارسالی همراه کاراکترهای عددی به صورت اوراق بهادار طلا می باشد که اسناد طلا و اوراق بهادار طلا زیر نظر آفیسر کد دار (بُیلِن آفیسر) نگه داری و کنترل می‌شود که در هنگام نیاز چنج طلا به پول وارد اتاق بورس لندن گردیده و طبق قانون اِل اِم بی لندن تبدیل می‌شود.

تمام قراداهای فاند زیرنظر فدرال رزرو و بانک جهانی براساس کد اختصاصی فاند(یورو کِلیِر، کد فدرال رزرو و کد صادرات پول) با ضمانت حسن انجام صورت می‌گیرد که یک دامنه امنیتی برای سندر و رسیور ایجاد می‌کند.

فاند گاد فادِر علاوه بر ایفای نقش اصلی خود به عنوان سِندِر نقش فرعی دیگری به نام رسیور هم ایفا می‌کند و آماده بستن قرارداد جهت دریافت منابع مالی و ارزی (سوئیفت نرمال) و نصب پلت فرم ترید با بالاترین سود حاصل می باشد و به صورت سِروری نیز آمادگی دریافت پول‌های واقعی به صورت باکس و کپسول (آی‌پی/آی‌پی و آی‌پی/آی‌دی) نِت سوئیفت، کِی‌تی‌تی، سوئیفت وایِر(کِرِدیت و کَش) را دارد.

فاند گاد فادِر فعالیت‌های سِروِری خود را با نمایندۀ موجود در قراردادها (ایدِل سیستم) از اکتبر 2015 تا دسامبر 2016آغاز نموده است.